Ara
Mesaj

Müşteri Görüşleri

Fidan Tarhan
Fidan Tarhan

Okul öncesi Öğretmeni - 26 Eylül 2021, 11:31

Ben çok tedirgin ve umutsuz bir şekilde başladım tedaviye.Diş çekimi vs.beni çok korkutuyordu . Ayrıca güvenilir diş hekimi bulmak için çok araştırdım. Abdullah hocam sayesinde 3 yıl süren tedavim sonunda mükemmel dişlere sahip oldum.Abdullah hocamın güler yüzü ,titizliği , tecrübesi ,tedavi boyunca ince çalışması beni çok mutlu etti.Her ay düzeldiğini ve iyiye gittiğini gördükçe biraz daha özgüvenle gülümsedim.Çok memnun kaldım iyki sizi tercih ettim.Çok teşekkür ederim.

Zelal Alsancak
Zelal Alsancak

Öğrenci - 07 Nisan 2021, 00:59

Kliniğe girdiğiniz anda OrtoVan ekibinin sıcaklığını ve samimiyetini hissediyorsunuz. Küçüklükten gelen korkularınızı kolayca acısız hatta gülücüklerle yenebileceğiniz tek yer diyebilirim.

Hüsnü Karayel Tan
Hüsnü Karayel Tan

İş Adamı - 07 Nisan 2021, 00:58

Eşim ve ben tüm sorularımıza çözüm bulduk. Herkes içtenlikle yardımcı oldu ve (sanırım diş hekimleri için genelde söylenir) eli çok hafif doktorlarımızla tedavimize huzurla başladık.

Tuba Yavuz Karagülle
Tuba Yavuz Karagülle

Mühendis - 07 Nisan 2021, 00:56

Yıllardır güvenilir diş hekimi, aradım son olarak OrtoVan'daki hekimlere denk geldim, geç olsa da iyiki denk gelmişim. Eli hafif, işinin ehli insana denk gelmek çok önemli. Düzenli, hijyenik, ilgili ve güleryüzlü çalışanlar. Çok memnun kaldım.

4 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın